مهدکودک و پیش دبستانی سه ستاره دوزبانه لبخند

مهد و پیش دبستانی لبخند با سیستم آموزشی مدرن و مربیانی مجرب از کارشناسان ارشد روانشناسی تربیتی بهمراه کارشناس آموزش والدین و مربیان و همکاری با موسسات علمی معتبر سعی در پرورش فرزندانی هرچه خلاقتر ، پویاتر و شاداب تر در خانواده دارد.

آنچه باهم تجربه خواهیم کرد در این موسسه،با در نظر داشتن جنبه های پنجگانه رشد کودک وبهرمندی هر فرد از هوش های چندگانه، به مفاهیمی همچون رشدهای عاطفی،اجتماعی،شناختی،کلامی،حرکتی و ذهنی یک انسان در جامعه خواهیم پرداخت.

الگوی آموزشی ما...

بهترین مهدکودک شرق تهران


همکاری با موسسات علمی معتبر

کارگاههای موسسه دانا با هدف...
خدمات ما

  برگزاری کارگاههای علمی
در مهد لبخند با همکاری با موسسات علمی معتبر بطور منظم کارگاههایی با هدف آموزش علوم طبیعی،اجتماعی و...برگذار میشود.(جهت مشاهده گوشه ای از کارگاهها به بخش کارگاه ها بروید)

  اردوها
در مهد لبخند بطور منظم اردوهایی با هدف آموزش مهارتهای اجتماعی در کنار اردوهای تفریحی برگزار میشود.

  جشنها و فستیوالها                             

مهد لبخند با هدف ایجاد نشاط در بین کودکان و گاها در کنار والدین خود، دست به برپایی جشنها و فستیوالها با عناوین مختلف میزند.

  سیستم آموزشی
مربیان مهد از کارشناسان ارشد روانشناسی تربیتی میباشند که همراه کارشناس آموزش مربیان و والدین زمینه آموزش و پرورش مبتنی بر اصول روانشناسی و آموزشی مدرن برای فرزندان فراهم میکنند.

  محیطی شاد و بهداشتی
هدف مهد ایجاد محیطی مهیج و شاد با برنامه های جذاب برای فرزندان میباشد که علاوه بر اینکه مهد را برای کودکان وابسته به خانواده به محیطی دوست داشتنی بدل میکند ،آموزش را نیز در محیطی دلچسب برای فرزندان فراهم میاورد.

  مشاهده فعالیتهای روزانه مهد
شما با عضویت در کانال تلگرام مهد لبخند میتوانید تمام فعالیتهای روزانه مهد را دنبال کنید.(جهت مشاهده گوشه ای فعالیتهای موسسه به بخش جعبه خاطرات و ویدیوها بروید)

  آموزش زبان انگلیسی
مهد لبخند بصورت روزانه با روش نوین،pocket،به آموزش زبان انگلیسی به کودکان میپردازد.

  کلاسهای فوق برنامه
برگزاری کلاسهای ایروبیک مادر و کودک،کارگاه سفال، کارگاه مهارت و خلاقیت، کارگاه نجاری، آموزش چرتکه،آموزش یوگای کودکان ،آموزش نقاشی، آموزش موسیقی ،آموزش شطرنج و...


مهدکودک لبخند در صدا و سیما (برنامه ایستگاه)

جهت مشاهده به بخش ویدیوها مراجعه نمایید
تاثیر مهد بر شخصیت کودک

با وجود اینکه مهد کودک، اولین قدم ورود به جامعه است، تا پیش از سه سالگی خیلی مناسب نیست و توصیه هم نمی شود که بچه را پیش از سه سالگی به مهد بفرستید. چون بچه های زیر سه سال...
مهدکودک تهرانپارس

بهترین مهدکودک تهرانپارس

ترس از مهدکودک

والدین باید هر روز از كودك‌شان بپرسند كه در مهد چه اتفاقاتی رخ داده و به این ترتیب بتواند از لابه‌لای حرف‌های فرزندشان مسائل اجتماعی را بیابند مثل اینكه ممكن است كودك...

بهترین مهدکودک تهران

مفتخریم که در نظرسنجی انجام شده توسط سایت "نت نظر " جزو 10 مهدکودک برتر تهران قرار گرفته ایم و این مهم حاصل نمیشود مگر با همدلی تمامی دست اندر کاران مهد که دلسوزانه در کنار ما بودند و والدین عزیز که ما را صمیمانه همراهی کردند.

منبع: سایت نت نظر

بهترین مهدکودک تهران
بهترین مهدکودک تهرانپارس

سویق ،بهترین غذای کودک

سویق یکی از خوراکی‌های مفید در طب سنتی است که از آن به عنوان غذا و دارو استفاده می‌شود. این ماده مغذی دارای خواصی چون استخوانسازی و رشد قد کودک ، افزایش اشتها، افزایش رویش مو ،افزایش و تقویت شیر در مادران شیرده و خواص بسیار دیگری میباشد که در ادامه مطلب اشاره میشود...