بهترین اپلیکیشن کودک

اپلیکیشن کودکاپ

مهدکودک در خانه ; با کلی بازی، قصه،ترانه و آموزش برای کودک و کلی نکته و آموزش و مشاوره برای والدین

توجه!  "در صورت بروز هرگونه مشکل و یا دریافت پیام خطا هنگام دانلود اپلیکیشن ، مرورگرتان را آپدیت کنید و یا از سایر مرورگرهای موبایلتان استفاده کنید."
اپلیکیشن مناسب کودک

یافتن اپلیکیشن مناسب برای کودک  شاید تا حدی دشوار باشد. اپلیکیشن‌های زیادی وجود دارند که تلاش می‌کنند در حوزه کودک خدماتی ارایه دهند اما همیشه این خدمات کامل نبوده و مادر و یا پدر مجبورند اپلیکیشن های گوناگونی را برای دریافت انواع خدمات دریافت کنند. اما در اپلیکیشن کودکاپ تمام این خدمات بصورت یکپارچه ارایه میشوند و با داشتن اپلیکیشن کودکاپ دیگه نیازی به استفاده از اپلیکیشن های کودک مختلف ندارید.

اپلیکیشن مناسب کودکبهترین اپلیکیشن کودکاپلیکیشن برای کودکان

معرفی

در این مطلب قصد داریم به معرفی اپلیکیشن کودکاپ بپردازیم. یکی از نرم افزار هایی که با اینکه مدت زیادی از انتشارش نگذشته ولی بسیار مورد استقبال مخاطبینش قرار گرفته است و با ارایه خدمات گوناگون با کیفیت بالا میکوشد تا هرگونه نیازی را که مادر برای تربیت صحیح فرزندش نیاز دارد،برطرف کند. اگر به دنبال بهترین اپلیکشن کودک هستید که بتوانید با آن کودکتان را با قصه ها،ترانه ها و بازی ها سرگرم کنید،نکات صحیح تربیت کودک را بیاموزید،نکات تغذیه ای و سلامت برای پرورش کودکی شاد و سالم را بیاموزید،هرموقع نیاز دارید با مشاورین روانشناسی،مشاورین پزشکی،مشاورین دندانپزشکی مکاتبه و مشاوره داشته باشید،با آموزشهای کاردستی خلاقیت و با آموزشهای نقاشی هنر کودکتان را بارور کنید و با ورزشهای آمادگی جسمانی بدنی سالم را برای کودکتان به ارمغان بیاورید ،به هیچ وجه این مطلب را از دست ندهید.


کامل ترین اپلیکیشن کودک

  • نرم افزار کودکاپ مدعی است که  بیش از هزاران داستان مختلف،ترانه های گوناگون،آموزشهای متنوع و مورد پسند کودک،مقالات تربیت کودک،مقالات تغذیه و سلامت کودک از منابع معتبر که در حوزه کودکان و نوجوانان فعال هستند را در آرشیو  خود جمع آوری کرده است و علاوه بر اینکه تعداد بسیار زیادی ازین آرشیو در اپلیکیشن کودکاپ وجود داره در هر شاخه هم بمرور موارد تازه به اپلیکیشن اضافه میشود.

     نرم افزار کودکاپ برای ارائه داستان‌ها و ترانه های خود قالب‌های مختلفی را برگزیده. به عنوان مثال برخی از داستان‌ها و ترانه های این نرم افزار تصویری هستند. انیمیشن‌های قابل توجه این اپلیکیشن قادر است به خوبی کودکان را به خود جلب کند. حجم قابل قبول و همچنین کیفیت خوب ویدیو‌ها باعث می‌شود تا بچه‌ها به خوبی با نرم افزار ارتباط برقرار کنند و به انیمیشن‌ها علاقمند شوند.

اپلیکیشن آموزش نقاشی به کودک
اپلیکیشن آموزش کاردستی به کودک
کامل ترین اپلیکیشن کودک
اپلیکیشن قصه برای کودکان
اپلیکیشن مناسب کودکان
بهترین اپلیکیشن کودک

امکانات اپلیکیشن کودکاپ

  • با استفاده از برنامه کودکاپ ،مهدکودک رو به خونتون میارید و میتونید ساعت ها فرزندتون رو در یک محیط امن،شاد،پر از بازی و آموزشهای فراوان، سرگرم کنید.
  • برنامه کودکاپ در یک محیط شاد و کودکانه با ارایه خدمات با دسترسی بسیار آسان ،والدین و کودکان را مخاطب قرار می دهد.
  • در بخشهای آموزش نکات روانشناسی ، نکات تغذیه ای ، نکات سلامت و همچنین بخشهای مشاوره عمومی کودکاپ والدین را مخاطب قرار می دهد تا جهت آموزش،پرورش و ارتقا سلامت کودک در کنار والدین باشد.در بخشهای ترانه کودکانه ، قصه شبانه ،آموزش کاردستی ،آموزش نقاشی،بازی در خانه، آمادگی جسمانی ،مخاطب کودکاپ، کودکان میباشند که این برنامه در یک محیط شاد و کودکانه فضای جذابی را برای کودکان فراهم میکند که در کنار والدین خود ، اوقات خوشی را با استفاده از کودکاپ سپری کنند.
  • اپلیکیشن کودکاپ در بخش تقویم بارداری تا چهل هفته تمام و کمال درکنار مادران باردار خواهد بود و تمام نکات مهم،کارهای ضروری که مادران باید انجام بدهند،ویژگیهای جنین در هفته های مختلف و بسیاری موارد دیگر را در اختیار مادران قرار میدهد.
  • در بخش "چی بپزم؟" کودکاپ کلی دستور پخت از غذاهای متنوع،جذاب و مناسب کودک میذاره که مادران رو در تهیه یک تغذیه سالم و خوشمزه برای کودک همراهی میکنه.
  • هرگونه سوالی هم در مورد خود اپلیکیشن کودکاپ داشته باشید در بخش پشتیبانی داخل اپلیکیشن میتونید سوالتون رو مطرح کنید تا اپراتورهایی که بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما هستند، مشکلتون را برطرف کنند.
  • تمام مطالب کودکاپ با فاصله های زمانی کوتاه آپدیت میشه و آرشیو تمام بخشها رو پربار و پربار تر میکنه و کودکاپ تمام این محتویات رو در حجمی بسیار پایین در قالب اپلیکیشن در اختیار شما میگذارد.

        معرفی امکانات کودکاپ

دستور پخت غذای کودک

چی بپزم؟
آرشیوی از دستور پخت

غذاهای متنوع،جذاب

و مناسب کودکان

تقویم بارداری

تقویم بارداری
حاوی نکات ضروری برای

مادران باردار که به تفکیک سن جنین

تا چهل هفتگی در کنار مادران باردار

نکات تغذیه و سلامت کودک

نکات تغذیه و سلامت
آرشیو گسترده ای از مقالات

سلامت کودک برگرفته از پرتکرارترین

سوالات والدین

نکات تربیتی کودک

نکات تربیتی
آرشیو گسترده ای از مقالات

تربیتی کودک برگرفته از پرتکرارترین

سوالات والدین

ورزش مادر و کودک در خانه

آمادگی جسمانی
حاوی کلیپهای ورزش درخانه

مادر و کودک

آموزش نقاشی و کاردستی به کودک

آموزش نقاشی و کاردستی
آرشیو وسیعی از کلیپهای

آموزش نقاشی و کاردستی به کودک

قصه های کودکانه

قصه شبانه
آرشیو گسترده ای از

قصه های جذاب کودکانه

ترانه کودکانه

ترانه کودکانه
آرشیو گسترده ای از

ترانه های جذاب کودکانه

جدیدترین اپلیکیشن کودک

دریافت جدیدترین ورژن
کودکاپ با فاصله های زمانی کوتاه آپدیت میشه و کلی مطلب و بخشهای تازه اضافه میکنه که با مراجعه به این بخش در زمانی کوتاه، نسخه جدید را دریافت می کنید

پشتیبانی کودکاپ

پشتیبانی
در صورت داشتن هرگونه اشکال و یا سوال در استفاده از کودکاپ به پشتیبانی آنلاین پیام میدید و در کوتاهترین زمان پاسخ خود را دریافت می کنید


مشاوره روانشناسی کودک

مشاوره خصوصی
پاسخگویی مشاورین کودکاپ

به سوالات والدین بصورت

مشاوره خصوصی

مشاوره تربیتی کودک

مشاوره عمومی
پاسخگویی مشاورین کودکاپ

به سوالات والدین بصورت انتشار

مقاله در بخش نکات تربیتی


دانلود اپلیکیشن کودکاپ

جهت دانلود جدیدترین ورژن اندروید کودکاپ کلید "DOWNLOAD" زیر را کلیک نمایید

توجه! "در صورت بروز هرگونه مشکل و یا دریافت پیام خطا هنگام دانلود اپلیکیشن،

مرورگرتون را آپدیت کنید و یا از سایر مرورگرهای موبایلتون استفاده کنید "